Çağrı Merkezi / 0346 226 40 60 - 0 543 662 41 65

Bize Yazın / iletisim@sivassiteyonetimi.com

SİVAS PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ NASIL ÇALIŞMAKTADIR ?

Anasayfa / Blog / SİVAS PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ NASIL ÇALIŞMAKTADIR ?
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sivas profesyonel apartman ve site yönetim hizmetlerimiz 3 temel unsur üzerine çalışmaktadır.

HUKUK : Toplu yaşam alanlarını düzene koymak için 634 SAYILI KAT MÜLKİYETİ KANUNA ve ilgili yönetmelikleri yaşanmış ve yaşanabilecek tüm sorunların çözüm merkezidir. Kat malikleri arasındaki anlaşmazlıkları avukatlarımız aracılığıyla çözüme kavuşturuyoruz.

MUHASEBE : Mali müşavirlerimizin desteğinde, toplanan aidatların ve yapılan harcamaların usulüne uygun, apartman ve sitelere özel hazırlanmış bilgisayar programlarında tutulmaktadır. Apartmana ve siteye ait gelir-gider bilgilerine, şeffaflık ilkesi içerisinde, tüm kat maliklerinin ulaşabileceği www.sivassiteyonetimi.com adresinden anlık görüntüleyebilmektedir.

TEKNİK TAKİP : Apartmanınızın ve sitenizin elektrik, mekanik, temizlik, bahçe bakımı, müteahhit kaynaklı eksiklikleri vb. işlemlerinizi biz takip ediyoruz. Oluşacak arıza durumlarında alanında uzman anlaşmalı ekipler tarafından en kısa sürede müdahale edilmektedir. Alanında uzman ekiplerimi ile apartmanınızın ve sitenizin yönetimini SİVAS PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ olarak biz yapalım siz keyfini çıkarın.


BİLGİLERİMİZ

Telefon            : +90 (346) 226 40 60 - +90 (543) 662 41 65

Ofis(Merkez)   : Gültepe Mah. 53-43. Sok. No:1 Bilici İş Merkezi Daire:506 Merkez/Sivas

Web Sayfası   : www.sivassiteyonetimi.com

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...