Çağrı Merkezi / 0(346) 226 40 60

Bize Yazın / iletisim@sivassiteyonetimi.com

3 Aylık Ücretsiz Deneme İmkanı

Anasayfa / Haber ve Duyurular / 3 Aylık Ücretsiz Deneme İmkanı
Sevdiklerinizle Paylaşın

Sivas Profesyonel Apartman & Site Yönetimi olarak bizler ile tanışma fırsatını kaçırmayınız. Yeni bir sektör olan profesyonel apartman & site yönetimi ile tanışmanız için ilk 3 aylık ücretsiz hizmeti vermekteyiz. Ayrıca 3 aylık ücretsiz deneme sürecinden sonra şu anki topladığımız aidatınıza ilave olarak 9 TL'den başlayan ücretler ile profesyonel yönetime devam edebilirsiniz.

3 Aylık Ücretsiz Deneme İmkanı;

Sivas'ta profesyonel apartman & site yönetimi yeni gelişen sektör olmasına sebebiyle birçok apartman & site yöneticileri ve sakinleri tarafından bilinmemektedir. Bu sektörün Sivas ilinde daha tanınır ve yönetim işlerinin kolaylığını yaşamanız amacıyla 3 aylık deneme sürümü ile ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Bu süre içerisinde gerçek anlamda şeffaflığı ve müşteri memnuniyetini daha rahat gözlemleyebilirsiniz.

3 Aylık deneme sürecinde bizler ile daha iyi tanışma imkanı ve gerçek referanslarımız ile birebir tanışmak suretiyle 2015 yılından beri sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin kalitesine ve şeffaflığına şahit olacaksınız.

Gerekli şartlar nelerdir.

1) Aşağıda belirtilen karak metnini olağan veya olağanüstü genel kurul toplantısı yaparak %50+1 oy ile çoğunluğu sağlamanız gerekmektedir.
2) Üç aylık deneme sürümü için en az 60 daire olmak zorunludur.
3) 9 TL' den başlayan ücretlerden faydalanmak için en az 50 daire olmak zorundadır.


KARAR Defterine Yazılacak Metin.

A. Bina aidatlarının tahsil edilmesi,
B. Uyarılara rağmen aidatlarını ödemeyenlere ilişkin icra ve haciz işlemlerinin yapılması,
C. İşletme defterinin tutulması ve muhasebe bilgilerinin sürekli olarak www.sivassiteyonetimi.com adresinde güncel olarak sunulması.
D. Bina görevlisinin İş Kanunları çerçevesinde SGK dosyasının hazırlanması, primlerin ödenmesi.
E. İşletme projesinin hazırlanması ve tebliği,
F. Bina içi yönetimince izin verilen ödemelerin yapılması,(Elektrik Faturası, Su Faturası, Doğalgaz Faturası, Asansör bakım ücretleri, Maaş vs.)

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...